Earlene Hanus
Monday, January 16, 2012
Imani and Gabriella bought their supplies from the same store.?
Your Ad Here
Imani spent $31 on 2 rose bushes and 5 shrubs. Gabriella spent $54 on 3 rose bushes and 10 shrubs. What is the cost of one rose bush and the cost of one shrub?
0 comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
0 comments:
Post a Comment